Realizované
projekty

Vytvářím úspěšné weby, projekty a produkty se specializací na ux / kreativní design a no-code technologie, primárně webflow a framer, sekundárně shopify.

17+
let zkušeností
500+
projektů
200+
skvělých klientů
1200+
odběratelů na youtube
RBD portfolio

Tvorba webových stránek s ecommerce pro Royal Bee Design

S panem Pavlem Švejdou spolupracujeme již skoro rok, kdy nám jako externí grafik a webový developer výrazně pomohl s přestavbou a úpravou naší starší verze webu. Již od prvního dne byla spolupráce s panem Švejdou na velice vysoké a profesionální úrovni. Upřímně musím říct, že spolupráce probíhá nad rámec mých představ a předchozích zkušeností. Velice si vážím jeho přístupu a iniciativy při implementování různých úprav a nabídky různých druhů provedení. Jako člověk s limitovanými znalostmi ohledně kódování a webového vývoje si vážím toho, že mi je vše v procesu podrobně vysvětleno a já mohu mnohem jednodušeji učinit rozhodnutí. Spolupráci beru jako dlouhodobou a nehodlám ji měnit.

Petr Benda
— founder
ROWAN LEGAL logoHRDLIČKA logoUNICREDIT  logoVICF logoIGNUM logoInstitut H21  logoManpower logoJettyRobots logoCKZ logoEM Fluids  logoKADANIK logoPMF logoDevinn  logoPEMA logoShopsys logoExpando logoMAWIS logoReporting.cz logoTalterra logoMilostný trojúhelník logoKurzyZpivani logo
rezervovat online schůzkukontakt

Web design

Web na Webflow

Web na framer

Shop na Shopify

A to ostatní

Poradím, jak uspět v onlinu, nebo ohlídám vašeho současného webaře. Pomohu i s videem a marketingem.

Potřebujete víc? Postavím si team. Pod značkou CubesDigital jsem vytvořil komunitu z 80+ českých webových profesionálů na volné noze. A z nich pro vás sestavuji individuální team v případě, že potřebujete něco, na co sám nestačím - například Wordpress, PHP, .NET, správa sociálních sítí, nebo PPC kampaní a další ...

webové stránky
Youtube logo

O tom co mě baví a živí jsem začal vytvářet obsah na YouTube. Konkrétní témata jsou webdesign, UX, video, no-code, CRO, AI a online byznys. Videa budou s pravidelností přibývat a pokud vás tato témata zajímají, budu rád za odběr.

Zobrazit kanál

Ostatní sítě:

LinkedinInstagramDribbbleTiktok

S kým nejraději spolupracuji

Nerozlišuji, jestli pracuji na projektu za pár tisíc nebo za stovky tisíc. Pracuji jak pro malé živnostníky, tak i velké nadnárodní korporace nebo digitální agentury. Byť s rozdílným přístupem pro maximální přínosnost klienta. Vždy totiž hledám nejlepší poměr cena a výkon. Co je ale pro spolupráci pro mě podstatné, tak jednak jestli jsem ten správný, který je schopen pomoct dosáhnout vašeho cíle a jestli si společně lidsky sedneme.

Jaká je moje kapacita a dostupnost

Aktuálně dostupný

Svůj harmonogram mám rozdělený na dvě části - v jedné jsou naplánované projekty a dlouhodobé spolupráce. A v druhé, byť menší, si vyhrazuji čas na vše ostatní. Což mimo jiné znamená, že když se mi ozvete, jsem schopen hned váš projekt řešit a zatímco probíhá komunikace, zadání atp., tak v té druhé části mého harmonogramu si na pozadí vytvářím čas na projekt. Což je cesta jak být více a rychleji dostupný pro nové projekty a výzvy.

Jaká je moje cena a hodinová sazba

Svojí cenu a hodinovou sazbu mám nastavenou tak, aby byla dobře odůvodnitelná s ohledem na mé zkušenosti i rychlost práce - jsem totiž senior, vím co dělám a dělám to s jistotou a odpovídající rychlostí. A přestože je nejlepší si spolupráci vyzkoušet než psát nic málo říkající hodinovou sazbu, níže jsem to alespoň pro základní porovnání rozepsal:

Hodinová sazba pro Webflow, Framer, CRO - 980 Kč bez DPH / hodina

UX a UI Design práce - webu, eshopu, aplikace, brandu a video - 880 Kč bez DPH / hodina

Šablonové weby Webflow / Framer od 13.000 Kč bez DPH

Individuální webové stránky od 30.000 Kč bez DPH

kontakt

kontakt

kontakt

Budu vaše nejlepší investice. Vím co dělám a umím vám vydělat. Přesvědčte se - zavolejte mi, nebo napište.

Odeslání formuláře souhlasíte se zásadami GDPR
Děkuji, co nejdříve vás budu kontaktovat.
Něco se pokazilo. Zkusíte to prosím znovu? Děkuji

Pavel Švejda, DiS.
IČ: 86931881 — DIČ: CZ8911021515

Jsem plátce DPH.